NA POCZĄTKU BYŁ POMYSŁ
stworzenia miejsca pełnego pozytywnych wibracji, w którym nauka języków obcych to czysta przyjemność.
Na początku był pomysł – stworzenia miejsca pełnego pozytywnych wibracji, w którym nauka języków obcych to czysta przyjemność. Sprawa była na tyle ważna, że nie było mowy o żadnych ustępstwach: miały być języki z całego świata, sympatyczna atmosfera i wisienka na torcie: przebojowa i międzynarodowa kadra lektorska. Krótko mówiąc mieszanka wybuchowa. 15 lat temu nam się to udało. I tak jest do dziś. Od tej pory uczymy, uczymy, uczymy. Dzieci, młodzież, dorosłych, indywidualnie i grupowo, pracowników firm małych i dużych, intensywnie i w tempie umiarkowanym, wieczorami i rano… Jesteśmy szalenie elastyczni, a nasza oferta językowa jest na tyle szeroka, że zadowala najbardziej wyrafinowane gusta.

London-morning-free-license-CC0

Kursy dla dorosłych

Wybierz zajęcia, które najbardziej odpowiadają Twojemu stylowi życia, Twoim potrzebom i zainteresowaniom. Interesują Cię kursy grupowe a może kameralne lekcje indywidualne? Planujesz przygotować się do egzaminu a może chcesz opanować angielski w biznesie? Chcesz swobodnie mówić w obcym języku? Jesteś na emeryturze i pragniesz zrobić coś dla siebie?
Już od 26 lutego ruszamy z nowym semestrem 2018/2019.

SPRAWDŹ CENNIK ORAZ SZCZEGÓŁY KURSÓW >>>

Jakich języków uczymy?
ANGIELSKI
55%
NORWESKI
24%
FRANCUSKI
19%
NIEMIECKI
18%
SZWEDZKI
15%
NIDERLANDZKI
14%
ROSYJSKI
10%
CHIŃSKI
8%
JAPOŃSKI
7%
INNE
5%
Nie sumuje się do 100? Bo wielu naszych słuchaczy uczy się u nas więcej niż jednego języka!

Kursy dla dzieci

Najmłodsi i Ci trochę starsi mają u nas fajnie! Nasi lektorzy są mistrzami w oczarowywaniu i inspirowaniu nawet największych urwisów! Wprowadzają dzieci w bajeczny i kolorowy świat języków obcych… wierzcie lub nie, ale w takich chwilach sami chcielibyśmy być dziećmi.
Zależy Ci by Twoje dziecko miało kontakt z językiem obcym już od najmłodszych lat? Chcesz widzieć efekty, ale nie kosztem radości.
Już od 26 lutego ruszamy z nowym semestrem 2018/2019.

SPRAWDŹ CENNIK ORAZ SZCZEGÓŁY KURSÓW >>>

 

Centrum językowe EVEREST

 

PAKIET DODATKOWY

Nasi studenci otrzymują bezpłatny dostęp do nowoczesnej platformy e-learningowej, dzięki której przyswajanie słownictwa nie ma nic wspólnego z żmudnym wkuwaniem na pamięć.
Fiszkoteka to nowoczesne narzędzie do nauki słówek i zwrotów, dzięki któremu masz szansę szybciej i trwalej opanować nowe słownictwo wprowadzane w trakcie kursu. Niewątpliwą zaletą tej metody jest poznawanie słówek za pomocą wielu zmysłów a następnie używanie ich w konkretnych sytuacjach, co sprawi, że Twój mózg będzie miał więcej możliwości by połączyć je z tym, co już znasz. Możesz korzystać z fiszek udostępnionych przez Twojego lektora lub tworzyć bazę własnych, także przy pomocy głosu.

Kliknij, aby zalogować się w naszej Fiszkotece


Polityka Prywatności serwisu Fiszkoteka.pl

RABATY

100 zł zniżki za jednorazową wpłatę za cały rok (2 semestry)

100 zł zniżki dla osób kontynuujących naukę min. 4 semestry

50 zł zniżki dla rodzeństwa (jedna osoba) oraz osób kontynuujących naukę min. 2 semestry

50 zł zniżki dla studentów (ważna legitymacja studencka)

50 zł zniżki jeśli przyprowadzisz znajomego!

20% zniżki na podręczniki

*ZNIŻKI NIE SUMUJĄ SIĘ

INFORMACJE O OPŁATACH

Istnieje możliwość opłaty za kurs w 2 ratach (do ceny kursu należy doliczyć kwotę 30 zł). Pierwsza rata powinna być wniesiona przed rozpoczęciem kursu, druga rata płatna jest do 30 listopada (I semestr) oraz 26 lutego (II semestr).
Przed rozpoczęciem kursu, każdy uczestnik podpisuje umowę uczestnictwa w kursie językowym. Wzór umowy dostępny w szkole.
Wpłatę za kurs można dokonać gotówką w siedzibie szkoły lub przelewem na konto.

DANE DO PŁATNOŚCI:

Crédit Agricole, nr rachunku:

93 1940 1076 3074 7195 0000 0000

(w nazwie przelewu prosimy o podanie imienia i nazwiska studenta, za którego dokonywana jest wpłata)

ZAPISY

Na kurs językowy można zapisać się telefonicznie, mailowo bądź osobiście w siedzibie szkoły.

TEST ON-LINE

Placement test jest dostępny dla języków: angielskiego, niemieckiego, francuskiego, włoskiego, hiszpańskiego, rosyjskiego, szwedzkiego, norweskiego, niderlandzkiego oraz polskiego.
Bardzo prosimy o kontakt mailowy bądź telefoniczny po rozwiązaniu testu.