Centrum Językowe Everest zaprasza na dofinansowane, półindywidualne lekcje języków obcych w ramach projektu realizowanego przez Małopolską Agencję Rozwoju Regionalnego (MARR):

„Małopolskie Bony Rozwojowe”

Celem projektu jest podniesienie kwalifikacji i kompetencji małopolskich przedsiębiorców i ich pracowników. W ramach projektu „Małopolskie Bony Rozwojowe” firmy mają szansę na uzyskanie dofinansowania usług rozwojowych. W zależności od wielkości przedsiębiorstwa, można uzyskać dofinansowanie o wartości:

od ok. 5 tys. do prawie 100 tys. złotych

KTO JEST ADRESATEM ?

Z dofinansowania mogą skorzystać:

Pracownicy mikro, małych i średnich przedsiębiorstw z województwa małopolskiego.

Osoby prowadzące własną działalność gospodarczą na terenie województwa małopolskiego

CO OFERUJEMY ?

Kursy ogólne języka angielskiego, niemieckiego, rosyjskiego, hiszpańskiego.

Kursy specjalistyczne (np. English for Accountancy, English for Engineers, English for HR, English for Negotiations and Presentations, Legal English, Office English etc.).

Zajęcia w siedzibie przedsiębiorcy.

Czas i intensywność zajęć ustalane są indywidualnie.

Zajęcia w grupach 2 osobowych.

Jak skorzystać z dofinansowania ?

• ZAŁÓŻ KONTO W BUR

Baza Usług Rozwojowych to narzędzie, w którym zapiszesz się na nasze szkolenie językowe. Konto zakłada zarówno przedsiębiorca, jak i indywidualni pracownicy wysyłani przez niego na szkolenie.

• ZAREJESTRUJ SIĘ NA STRONIE MBON.PL

Rejestracja na stronie równoznaczna jest ze złożeniem wniosku o przyznanie bonów. .

• POCZEKAJ NA WERYFIKACJĘ OD MARR

MARR ma 3 dni na weryfikację wniosku. Po zweryfikowaniu, drogą elektroniczną wysyłana jest umowa. Przedsiębiorca musi wydrukować, podpisać, a następnie zeskanować podpisaną umową i załączyć do systemu mbon.pl.

• ZAPISZ SIĘ NA USŁUGĘ W BUR

Po zapisaniu się na wybraną usługę, Centrum Językowe Everest potwierdzi, że uczestnik zapisany jest na dane szkolenie.

WIĘCEJ INFORMACJI

a/ Możliwość otrzymania dofinansowania do Usług mają jedynie Uczestnicy Projektu Małopolskie Bony Rozwojowe realizowanego przez MARR S.A.

b/ Każdy Przedsiębiorca samodzielnie dokonuje wyboru usługi dla siebie lub odpowiednio dla skierowanego przez niego Pracownika, spośród ofert dostępnych w Bazie Usług Rozwojowych http://www.uslugirozwojowe.parp.gov.pl

c/ Więcej informacji na temat Bonów Szkoleniowych dostępnych jest na stronie realizatora: http://www.mbon.pl

Jeśli masz pytania dotyczące kursów dofinansowanych i możliwości udziału w projekcie, skontaktuj się z nami:

szkolenia@everest.edu.pl

lub telefonicznie 12 260 54 00, +48 533 335 582