angielski dla dzieci Kraków
Jakiego języka chciałoby się uczyć Twoje dziecko? Wpisz angielski dla dzieci Kraków w przeglądarce, wybierz EVEREST i zapisz dziecko na kurs językowy online. Zapraszamy wszystkie dzieci na kursy online z języka angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego lub francuskiego

Kursy dla DZIECI I MŁODZIEŻY – ONLINE, KRAKÓW – POCZĄTEK I SEMESTRU 2022/2023 – 19 WRZEŚNIA

 

 

Kursy dla dzieci online

Na naukę języka obcego nigdy nie jest za wcześnie. W firmie EVEREST doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego przygotowaliśmy bogatą ofertę kursów językowych dla dzieci i młodzieży. Nasza siedziba znajduje się w Krakowie, jednak z uwagi na zdalny charakter prowadzonych zajęć mogą w nich brać udział uczniowie z różnych stron Polski. Zatrudniamy wyłącznie wysoko wykwalifikowanych, młodych, ale bardzo doświadczonych lektorów, którzy dysponują zaawansowanymi zdolnościami pedagogicznymi, a dodatkowo wyróżnia ich łatwość nawiązywania kontaktów z najmłodszymi. Wiemy, że w przypadku kilku- i kilkunastolatków atrakcyjna forma przekazywania wiedzy jest bardzo ważna, dlatego stawiamy na naukę poprzez różnego rodzaju zabawę i gry edukacyjne.

Kursy językowe dla dzieci i młodzieży – harmonogram zajęć

Zajęcia dla dzieci i młodzieży odbywają się dwa razy w tygodniu w godzinach popołudniowych. Harmonogram lekcji dopasowany jest do planów szkolnych oraz realnych możliwości uczestników danego kursu językowego. W zależności od wieku uczniów czas trwania każdej jednostki lekcyjnej waha się między 30 a 60 minut. W sumie w ciągu semestru organizujemy 30 spotkań dla przedszkolaków oraz nieco starszych kursantów. Każda grupa liczy sobie nie więcej niż 5-6 osób, a zajęcia konwersacyjne prowadzone są przez tzw. native speakerów.

Organizujemy kursy językowe dla młodzieży i dzieci z różnych języków, takich jak angielski, niemiecki, hiszpański czy francuski. Podchodzimy indywidualnie do potrzeb każdego ucznia, bo jego rozwój jest dla nas najważniejszy.

Centrum językowe EVEREST

 

PAKIET DODATKOWY

W ramach pakietu dodatkowego dla wszystkich naszych studentów mamy do zaoferowania SEKRETARIAT INTERNETOWY. Jest to platforma online, na której każdy uczeń po zalogowaniu może sprawdzić dane grupy (kalendarz zajęć, frekwencję, wyniki testów) oraz uzyskać dostęp do dodatkowych materiałów publikowanych przez lektora.

Zależy nam, by nasi uczniowie mogli rozwijać się także indywidualnie. Z tego względu sekretariat internetowy umożliwia również korzystanie ze SŁÓWKOMATU – mechanizmu wspomagającego naszych studentów w powtarzaniu i utrwalaniu słownictwa nabywanego na zajęciach.

RABATY

10% zniżki dla osób kontynuujących naukę min. 4 semestry

5% zniżki dla osób kontynuujących naukę min. 2 semestry

5% zniżki dla rodzeństwa (jedna osoba)

ZNIŻKI NIE SUMUJĄ SIĘ

INFORMACJE O OPŁATACH

Istnieje możliwość opłaty za kurs w 2 ratach (do ceny kursu należy doliczyć kwotę 30 zł). Pierwsza rata powinna być wniesiona przed rozpoczęciem kursu, druga rata płatna jest do 30 listopada (I semestr) oraz 26 lutego (II semestr).
Opłata za podręczniki nie jest wliczona w cenę kursu.
Wpłatę za kurs należy dokonać przelewem na konto.

DANE DO PŁATNOŚCI:

Crédit Agricole, nr rachunku:

93 1940 1076 3074 7195 0000 0000

(w nazwie przelewu prosimy o podanie imienia i nazwiska studenta, za którego dokonywana jest wpłata)

ZAPISY

Na kurs językowy można zapisać się telefonicznie, mailowo bądź poprzez formularz zgłoszeniowy.

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

TEST ON-LINE

Placement test ze względu na trudność jest dostępny od klasy VII.
W przypadku młodszych dzieci prosimy o kontakt w celu umówienia się na test ustny online.
Bardzo prosimy o kontakt mailowy bądź telefoniczny po rozwiązaniu testu.

You must be logged in to post a comment.