NA POCZĄTKU BYŁ POMYSŁ
 
Na początku był pomysł – stworzenia miejsca pełnego pozytywnych wibracji, w którym nauka języków obcych to czysta przyjemność. Sprawa była na tyle ważna, że nie było mowy o żadnych ustępstwach: miały być języki z całego świata, sympatyczna atmosfera i wisienka na torcie: przebojowa i międzynarodowa kadra lektorska. Krótko mówiąc mieszanka wybuchowa. 16 lat temu nam się to udało. I tak jest do dziś. Od tej pory uczymy, uczymy, uczymy. Dzieci, młodzież, dorosłych, indywidualnie i grupowo, pracowników firm małych i dużych, intensywnie i w tempie umiarkowanym, wieczorami i rano… Jesteśmy szalenie elastyczni, a nasza oferta językowa jest na tyle szeroka, że zadowala najbardziej wyrafinowane gusta.

London-morning-free-license-CC0

Kursy dla dorosłych

Wybierz zajęcia, które najbardziej odpowiadają Twojemu stylowi życia, Twoim potrzebom i zainteresowaniom. Interesują Cię kursy grupowe a może kameralne lekcje indywidualne? Planujesz przygotować się do egzaminu a może chcesz opanować angielski w biznesie? Chcesz swobodnie mówić w obcym języku? Jesteś na emeryturze i pragniesz zrobić coś dla siebie?

SPRAWDŹ CENNIK ORAZ SZCZEGÓŁY KURSÓW >>>

Jakich języków uczymy?
ANGIELSKI
55%
NORWESKI
24%
FRANCUSKI
19%
NIEMIECKI
18%
SZWEDZKI
15%
NIDERLANDZKI
14%
ROSYJSKI
10%
CHIŃSKI
8%
JAPOŃSKI
7%
INNE
5%
Nie sumuje się do 100? Bo wielu naszych słuchaczy uczy się u nas więcej niż jednego języka!

Kursy dla dzieci

Najmłodsi i Ci trochę starsi mają u nas fajnie! Nasi lektorzy są mistrzami w oczarowywaniu i inspirowaniu nawet największych urwisów! Wprowadzają dzieci w bajeczny i kolorowy świat języków obcych… wierzcie lub nie, ale w takich chwilach sami chcielibyśmy być dziećmi.
Zależy Ci by Twoje dziecko miało kontakt z językiem obcym już od najmłodszych lat? Chcesz widzieć efekty, ale nie kosztem radości.

SPRAWDŹ CENNIK ORAZ SZCZEGÓŁY KURSÓW >>>

 

Centrum językowe EVEREST

 

PAKIET DODATKOWY

W ramach pakietu dodatkowego dla wszystkich naszych studentów mamy do zaoferowania SEKRETARIAT INTERNETOWY. Jest to platforma online, na której każdy uczeń po zalogowaniu może sprawdzić dane grupy (kalendarz zajęć, frekwencję, wyniki testów) oraz uzyskać dostęp do dodatkowych materiałów publikowanych przez lektora.

Zależy nam, by nasi uczniowie mogli rozwijać się także indywidualnie. Z tego względu sekretariat internetowy umożliwia również korzystanie ze SŁÓWKOMATU – mechanizmu wspomagającego naszych studentów w powtarzaniu i utrwalaniu słownictwa nabywanego na zajęciach.

RABATY

10% zniżki dla osób kontynuujących naukę min. 4 semestry

5% zniżki dla osób kontynuujących naukę min. 2 semestry

5% zniżki dla rodzeństwa (jedna osoba)

ZNIŻKI NIE SUMUJĄ SIĘ

INFORMACJE O OPŁATACH

Istnieje możliwość opłaty za kurs w 2 ratach (do ceny kursu należy doliczyć kwotę 30 zł). Pierwsza rata powinna być wniesiona przed rozpoczęciem kursu, druga rata płatna jest do 30 listopada (I semestr) oraz 26 lutego (II semestr).
Opłata za podręczniki nie jest wliczona w cenę kursu.
Wpłatę za kurs należy dokonać przelewem na konto.

DANE DO PŁATNOŚCI:

Crédit Agricole, nr rachunku:

93 1940 1076 3074 7195 0000 0000

(w nazwie przelewu prosimy o podanie imienia i nazwiska studenta, za którego dokonywana jest wpłata)

ZAPISY

Na kurs językowy można zapisać się telefonicznie, mailowo bądź poprzez formularz zgłoszeniowy.

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

TEST ON-LINE

Placement test jest dostępny dla języków: angielskiego, niemieckiego, francuskiego, włoskiego, hiszpańskiego, rosyjskiego, szwedzkiego, norweskiego, niderlandzkiego oraz polskiego.
Bardzo prosimy o kontakt mailowy bądź telefoniczny po rozwiązaniu testu.

 

Centrum językowe EVEREST

OPINIE NASZYCH STUDENTÓW

Jestem bardzo zadowolona. Prowadząca jest najlepsza!
Jej metody i podejście do uczestnika świetnie do mnie trafiają.

Kurs jest dopasowany idealnie do moich potrzeb. Z każdych zajęć wynoszę dużo wiedzy, nie mam poczucia zmarnowanego czasu.

Bardzo wysoki poziom merytoryczny usługi, będę kontynuować szkolenie.

Jest Czad 😉 Oby tak dalej.

Nie mam zastrzeżeń. Milena to najlepszy nauczyciel języka obcego, z którym kiedykolwiek miałam styczność. Zarówno metody jakich używa na zajęciach, jak i atmosfera sprawiają, że przy (niestety) moim minimalnym nakładzie pracy, słówka usłyszane na zajęciach udaje mi się pokojarzyć i zapamiętać.

Bardzo podoba mi się wykorzystanie elementów interaktywnych w trakcie zajęć.

Milena w bardzo jasny sposób przekazuje nam wiedzę, każda minuta jest wykorzystana na maxa. Jestem bardzo zadowolona z nauki hiszpańskiego z Mileną 🙂

Kurs bardzo mi się podoba, jest wysoki poziom. Szczególnie ciekawe jest włączenie materiałów filmowych (TED) do zajęć.

Michał jest nadzwyczaj sympatyczną osobą, a to bardzo pozytywnie wpływa na atmosferę zajęć, a także na motywacje wszystkich uczestników.

Jestem bardzo zadowolona z usługi, miałam przyjemność uczyć się w bardzo sympatycznej grupie z bardzo miłymi i kreatywnymi nauczycielami. Polecam.

Z radością uczestniczę w zajęciach prowadzonych przez pana Mariusza.

Gabrysia jest super nauczycielką, której zależy aby uczeń robił postęp. Atmosfera na zajęciach była bardzo przyjemna. Jestem bardzo zadowolona z kursu. Wszystko jest w jak najlepszym porządku 🙂 Wszystko na piatkę!.

Zajęcia prowadził bardzo dobry lektor, który mimo tego, że zajęcia odbywały się w grupie, do każdego miał indywidualne podejście. Świetny kontakt z słuchaczami,
bardzo dobra organizacja kursu.

Jestem bardzo zadowolona z odbytego kursu. Zajęcia zawsze były bardzo dobrze przygotowane przez kadrę uczącą. Zdecydowanie polecam tę usługę.

Zajęcia prowadzone są bardzo dobrze zarówno pod względem metodycznym jak i merytorycznym.

Kurs prowadzony jest świetnie, w bardzo przyjaznej atmosferze, nawet nie zauważam kiedy moje umiejętności językowe poprawiają się z zajęć na zajęcia 🙂 Moim zdaniem moglibyśmy jeszcze więcej mówić i ćwiczyć pisanie, chociaż obawiam się, że zaniedbalibyśmy przez to inne aspekty nauki języka.

Kurs przeprowadzony był na bardzo wysokim poziomie.

Moim zdaniem nasi lektorzy są zawsze bardzo dobrze przygotowani do zajęć. Dbają o dobrą i przyjazną atmosferę na zajęciach. Uczą nas, używając różnorodnych metod. Z chęcią uczęszczam na zajęcia 🙂

Atmosfera na 5!

Wspaniały kontakt z lektorem, zajęcia ciekawie prowadzone.