Nauka języka w wakacje? Warto! Dlaczego?

Wakacje to idealny czas aby uczyć się języków obcych lub szlifować swoje umiejętności językowe dzięki którym porozumiewanie się w języku obcym stanie się o wiele prostsze zarówno w życiu codziennym jak i zawodowym.

Dzięki naszym wakacyjnym kursom konwersacyjnym zyskasz możliwość rozwoju podstawowych umiejętności językowych- słuchania, mówienia a także rozumienia ze słuchu. Intensywny kurs wakacyjny jest szybki ale za to bardzo efektywny dlatego też będziesz mógł osiągnąć swój docelowy poziom językowy w okresie wakacyjnym.

Ogromnym plusem jest fakt że nasze kursy odbywają się online dlatego też możesz się uczyć nie wychodząc z domu 🙂

Przygotowaliśmy dla Ciebie trzy propozycje kursów które będą się odbywać w okresie wakacyjnym w Centrum Językowym Everest.

Najlepsze kursy językowe dla każdego

Nasze wakacyjne konwersacje online to idealne rozwiązanie jeśli chcesz odświeżyć swój angielski, przełamać swoje bariery mówienia w języku obcym, upłynnić wypowiedzi oraz poznać ciekawych lektorów z całego świata, a przy tym wszystkim nie musieć nawet ruszyć się z własnej kanapy lub plażowego leżaka 😊


Przed Tobą zmiana pracy? Na samą myśl o rozmownie kwalifikacyjnej masz nieprzyjemne odczucia?
Soooo…. well… Pomożemy Ci! 😃
CJ Everest zapewni Ci zajęcia z wykwalifikowanymi lektorami, którzy w zaledwie tydzień przygotują Cię do tzw. „job interview”, dopasowując zajęcia do Twojej branży i stanowiska. Będziesz mógł zadziwić potencjalnego pracodawcę zwiększając jednocześnie szanse na zdobycie wymarzonej pracy!

Organizacja domowych biur została już dawno dopracowana do perfekcji ale czy na tak samo wysokim poziomie jest Wasz angielski? Nie pozwólmy mu być gorszym! Popracujmy nad nim razem 🙂

Okres wakacyjny jest odpowiedni żeby w szybkim tempie poznać tajniki służbowych maili, nauczenia się słownictwa niezbędnego do prowadzenia biznesowych rozmów i negocjacji w języku angielskim, oswojenia techniki profesjonalnej prezentacji, a żadne spotkanie na Zoomie z obcojęzycznym klientem czy współpracownikiem nie będzie Ci straszne!


Masz pytania? Napisz do nas a odpowiemy na każde Twoje pytanie 🙂