Kursy i szkolenia językowe dla firm – Online, Kraków

WSZYSTKO JEST MOŻLIWE. Niemożliwe zajmuje tylko trochę więcej czasu.

DOSTĘPNE SZKOLENIA DLA FIRM

 

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu rozumiemy, jak ważnym elementem sukcesu przedsiębiorstwa są wykwalifikowani pracownicy, sprawnie posługujący się językami obcymi. Wychodząc temu naprzeciw, proponujemy najszerszą na rynku krakowskim ofertę szkoleń językowych (standardowych i specjalistycznych).

Nasi młodzi i energiczni lektorzy uczą skutecznie i w miłej atmosferze. To osoby, które zarażają innych swoją pasją do nauki.

Program dla firm

W zależności od preferencji można wybrać zajęcia indywidualne lub grupowe. W odpowiedzi na potrzeby klientów nasza szkoła prowadzi kursy językowe w trybie online. Natomiast zajęcia stacjonarne odbywają się wyłącznie dla firm w Krakowie i okolicach. Proponujemy najlepiej dopasowaną treść, zgodną z poziomem zaawansowania uczestników. Zapraszamy do udziału w szkoleniach dofinansowanych z projektów UE.

Typy kursów

Zadowolenie kursantów jest dla nas najważniejsze, dlatego stawiamy na indywidualne podejście do każdego klienta. Szkolenie językowe dla firm to doskonały sposób na to, aby podnieść kompetencje pracowników. Mamy różne rodzaje kursów:

 • specjalistyczne (business lub legal english),
 • zajęcia dla dzieci i dorosłych,
 • konwersacje z native speakerami.

Elastyczny grafik

Szukamy najlepiej dopasowanych rozwiązań. W związku z tym częstotliwość i formuła zajęć są planowane po zapoznaniu się z potrzebami firmy. Gwarantujemy wysoką jakość nauczania popularnych języków europejskich, także niszowych, takich jak norweski, niderlandzki, szwedzki, rosyjski, rosyjski biznesowy czy chiński. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wszystkich kursów.

 

General Language Training

Grupowe kursy językowe

Grupowe zajęcia, które skupiają się na efektywnej komunikacji w języku angielskim. Kursanci doskonalą swobodną i płynną komunikację, pracują nad poprawnością wypowiedzi ustnych i pisemnych, poszerzają zasób słownictwa i struktur gramatycznych, aby później skutecznie zastosować je w praktyce. O intensywności, czasie trwania zajęć oraz doborze materiałów dydaktycznych decyduje analiza potrzeb Klienta. Dzięki temu szkolenie w 100% stanowi odpowiedź na konkretne potrzeby danej firmy.

Business Language Training

Grupowe lub indywidualne kursy językowe

Szkolenie podczas którego uczestnicy grupy poza nauką języka obcego gruntownie poznają dziedzinę języka biznesowego i osiągają swobodę w komunikacji wewnętrznej oraz zewnętrznej firmy. Szczególny nacisk kładziemy na rozwój umiejętności typowych dla Business English : negocjacji, przygotowywania i przeprowadzania prezentacji, prowadzenia spotkań, komunikacji biznesowej. Ponadto szkolenie poszerza słownictwo z zakresu kultury, marketingu, finansów, prawa oraz etykiety biznesu.

Individual Language Training

Indywidualne kursy językowe

Indywidualne szkolenia językowe mają na celu przede wszystkich dopasowanie programu zajęć do osoby dla której szkolenie jest dedykowane. Kursy kładą nacisk na zwiększenie biegłości językowej w zakresie umiejętności komunikacyjnych oraz poszerzenia słownictwa branżowego. Indywidualne podejście oraz elastyczność jest kluczowym elementem tych szkoleń. O intensywności, czasie trwania zajęć oraz doborze materiałów dydaktycznych decyduje analiza potrzeb Klienta.

 

 

Language Audit

Audyt językowy pracowników

Nasi klienci często korzystają z przeprowadzanych przez nas audytów językowych. Audyt językowy to nowoczesne narzędzie wykorzystywane w firmach i instytucjach do profesjonalnej weryfikacji i oceny kompetencji językowych pracowników oraz kandydatów ubiegających się o pracę. Audyt również umożliwia ustalenie potrzeb szkoleniowych i dobranie odpowiedniej ścieżki rozwoju pracowników w zakresie nauki języków obcych.

Translation & Interpreting

Tłumaczenia pisemne i ustne

Specjalizujemy się w tłumaczeniach językowych dla firm oraz klientów indywidualnych. Tłumaczymy m.in. dokumentacje techniczne, publikacje, materiały marketingowe, strony internetowe itp. Wykonujemy tłumaczenia z/na język polski, angielski, niemiecki, włoski, hiszpański, szwedzki, norweski i inne języki. W celu wyceny tłumaczenia bardzo prosimy o kontakt mailowy.

TOEIC® Exam

Międzynarodowe egzaminy TOEIC i TOEIC BRIDGE

Jako ośrodek egzaminacyjny ETS – Educational Testing Service (największej organizacji testującej na świecie) przygotowujemy oraz organizujemy dla firm zamknięte sesje egzaminacyjne TOEIC (TEST OF ENGLISH FOR INTERNATIONAL COMMUNICATION™), który jest obecnie najczęściej zdawanym egzaminem z języka angielskiego w środowisku pracy./div>

 

Na krakowskim rynku szkoleniowym działamy już 20 lat i specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze językowej firm i instytucji.
Do tej pory przeszkoliliśmy ponad 15 tys. pracowników mikro, małych, średnich i dużych przedsiębiorstw reprezentujących różne branże: motoryzacyjną, medyczną, informatyczną, reklamową, budowlaną, przemysłową, szkoleniową, spożywczą, produkcyjną i inne. Do tej pory zaufali nam:

  Abra S.A.
  Agencja Reklamowa Opus – b
  Agencja Reklamowa S4
  Air Tour Cracow
  Agencja Reklamowa S4
  Amusys Production
  Apply Capnor Poland
  Apply Poland
  ATT Zabierzów
  Brown Brothers Harriman (Poland) Sp z o.o.
  Capgemini Polska
  Clifford Thames
  Consejo
  Cool Chain Group PL
  Delphi Poland S.A.
  Delta Dore Polska
  Echo Investment
  Ericpol Nieruchomości Sp. z o.o.
  Ericpol Telecom
  ESC S.A.
  Excellent S.A.
  Extend Vision
  Fagron
  Fundacja Aktywnej Rehabilitacji FAR
  GD&K Consulting
  Grupa Maspex Wadowice
  Hellma Polska
  Impress
  Instytut Fizjologii Roślin
  Instytut Rozwoju Reklamy
  Intelenet Global
  Ista Polska
  Karpacki Oddział Straży Granicznej
  Książek & Bigaj Kancelaria Prawna Sp. K.
   Lajkonik Snacks GmbH
   Lajkonik. House of Bakery
   Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego
   Man Trucks
   Mota Engil Central Europe
   Nidec Motors And Actuators Niepołomice
   On-Time Logistics
   Pharma Cosmetic
   Philip Morris International SCE
   Polami Walas i Walas
   Polski Związek Narciarski
   PPH Galfarm
   Promedica24 Recruitment
   Radioton
   Regionalna Izba Obrachunkowa
   River Jacek Bator
   RR Donnelley
   Sainsbury’s Europe Limited
   Schibsted Tech Polska
   Sudzucker Polska
   Valeo Autosystemy Systemy Wycieraczek Skawina
   Woodward Polska
   Zespół Doradców Podatkowych Jacek Czarnecki

    

   KONTAKT

    

   W celu uzyskania szczegółowej oferty szkoleń dla Państwa firmy bardzo prosimy o kontakt:
    +48 533 335 582
   +48 733 906 400
   biuro@everest.edu.pl

   Kursy dla firm – online, Kraków

   Od pracowników firm oczekuje się zazwyczaj biegłej znajomości co najmniej jednego języka obcego. Jest to szczególnie ważne w przypadku przedsiębiorstw prowadzących działalność gospodarczą na międzynarodową skalę. W działającym w Krakowie Centrum Językowym EVEREST wychodzimy naprzeciw potrzebom przedsiębiorców, organizując standardowe oraz specjalistyczne kursy online i stacjonarne zajęcia dla zatrudnianych przez nich osób. Wyróżnia nas indywidualne podejście do każdego klienta. Zajmujemy się przeprowadzaniem szkoleń z różnych języków, także niszowych (np. niderlandzkiego, norweskiego, szwedzkiego oraz chińskiego). Większość pracujących u nas lektorów wywodzi się z grona native speakerów, czyli rodzimych użytkowników danego języka. Uczą oni kursantów poprawnego wymowy oraz stosowania określonych wyrażeń w adekwatnych do tego sytuacjach.

   Kursy online dla firm – harmonogram zajęć

   Lekcje organizowane w ramach kursów językowych online dla firm odbywają się zgodnie z ustalonym indywidualnie z członkami każdej grupy grafikiem. Przy tworzeniu harmonogramu bierzemy pod uwagę realne możliwości czasowe uczestników szkolenia. W trakcie zajęć kładziemy szczególny nacisk na rozwój umiejętności przydatnych w biznesie, czyli m.in. przygotowywania prezentacji oraz prowadzenia rozmów i negocjacji z zagranicznymi klientami czy kontrahentami.

   Profesjonalnie zorganizowane kursy językowe online dla firm stanowią gwarant sprawnego posługiwania się przez pracowników przedsiębiorstw obcojęzycznym słownictwem biznesowym w określonych okolicznościach.