ZAJĘCIA INDYWIDUALNE DLA DZIECI i MŁODZIEŻY

Twoje dziecko lub nastolatek ma sporo zajęć dodatkowych i ciężko mu znaleźć stały termin na naukę języka? Dodatkowo zależy Ci na tym, aby uwaga lektora była w 100% skupiona na uczniu, a czas zajęć wykorzystany jak najbardziej efektywnie? No to chyba wiemy, czego szukasz, a co najlepsze – możemy Ci to dać! Indywidualne kursy online dla dzieci, są idealnym rozwiązaniem w takiej sytuacji. Gwarantujemy skuteczną naukę zawsze dopasowaną do poziomu znajomości języka przez kursantów. Uczeń ma stały kontakt z nauczycielem, zarówno wizualny, jak i foniczny. Prowadzący dba o to, aby w ciekawy sposób urozmaić każde zajęcia. Wszystkie lekcje mają charakter interaktywny, a ich uczestnik może w każdej chwili zadawać pytania, od razu otrzymując na nie odpowiedź.

Zajęcia indywidualne dla dzieci i młodzieży z języków obcych to świetna propozycja dla wszystkich tych, którzy chcą więcej, szybciej i bardziej intensywnie! Kursy przez internet mogą być zarówno początkiem przygody językowej, jak i jej kontynuacją.

Wybierz językowy kurs online dla swojego dziecka!

Co nasze Centrum Językowe EVEREST z Krakowa może Ci zaproponować? Oferujemy zajęcia indywidualne online z angielskiego, niemieckiego i hiszpańskiego dla dzieci i młodzieży od IV klasy podstawówki do liceum. Dzięki nim kursanci mają szanse nauczyć się jeszcze lepiej posługiwać danym językiem na zajęciach szkolnych, podczas zagranicznych wakacji, a w przyszłości – być może w wymarzonej pracy.

Przekonaj się, jak wielkim udogodnieniem są zajęcia online  i co  możemy zaoferować najmłodszym podczas kursów indywidualnych! Spraw, by dla Twojej córki czy syna nauka języków obcych była jeszcze przyjemniejsza i skuteczniejsza!

CENNIK

Pamiętaj, że jeśli uczycie się „we dwójkę” nie dopłacasz! Całościowy koszt zajęć dzieli się na Was dwoje!

języki: angielski, niemiecki, hiszpański, francuski, rosyjski
 Polski lektorNative speaker
60 minut135 zł155 zł
Pakiet*: 10 x 60 minut130 zł145 zł
Pakiet*: 30 x 60 minut125 zł135 zł
język niderlandzki, norweski, szwedzki, chiński, japoński
 Polski lektorNative speaker
60 minut140 zł155 zł
Pakiet*: 10 x 60 minut135 zł150 zł
ZAPISZ SIĘ NA KURS

 

Nie znalazłeś języka, którego chciałbyś się uczyć? Dla nas to nie problem! Po prostu napisz do nas jaki język Cię interesuje, a my staniemy na głowie, żeby zorganizować taki kurs dla Ciebie!