ZAJĘCIA INDYWIDUALNE DLA DOROSŁYCH

Masz ruchomy grafik w pracy? Wyznaczenie konkretnego terminu w ciągu tygodnia na naukę języka wydaje Ci się zupełnie niemożliwe?

Oszczędność czasu, elastyczny harmonogram zajęć czy komfort uczenia się z dowolnego miejsca – poznaj zalety, jakie wyróżniają indywidualne kursy online dla dorosłych! Masz ruchomy grafik w pracy? Wyznaczenie konkretnego terminu w ciągu tygodnia na naukę języka wydaje Ci się zupełnie niemożliwe? A może uczęszczałeś już na tak wiele zajęć grupowych, że teraz potrzebujesz odmiany i czegoś stworzonego specjalnie dla siebie? Oczekujesz od lektora indywidualnego podejścia, dostosowania do Twojego tempa i przede wszystkim 100% uwagi skupionej na sobie?

Jeśli na któreś z powyższych pytań odpowiedziałeś TAK, to może oznaczać, że nasza oferta zajęć indywidualnych będzie strzałem w 10!

W Centrum Językowym z Krakowa gwarantujemy Ci elastyczny harmonogram, czyli uczysz się wtedy, kiedy masz na to czas i ochotę, a grafik spotkań dopasowany jest do Twoich potrzeb. Oprócz tego oszczędzasz swój czas – odchodzą dojazdy i stanie w korkach.

Kursy indywidualne – znajdź język obcy dla siebie!

Języków Ci u nas dostatek i naprawdę jest w czym wybierać! Na który z nich masz ochotę?

W Centrum Językowym EVEREST w Krakowie oferujemy online: angielski, niemiecki, francuski, hiszpański, rosyjski lub bardziej oryginalnie: niderlandzki, norweski, szwedzki, chiński, japoński. Każdy z nich dopasujemy do poziomu Twoich umiejętności.

Podczas kursów indywidualnych dla dorosłych skupiamy się na rozwijaniu wszystkich czterech umiejętności językowych, czyli słuchaniu, mówieniu, pisaniu i czytaniu. Podczas zajęć online lektor na bieżąco może poprawiać Twoje błędy, a także tłumaczyć niejasności oraz sprawdza postępy, jakie robisz. Ta forma nauki opiera się przede wszystkim na konwersacji – jest to najlepszy sposób na to, aby zgłębić język obcy.

Postaw na kurs indywidualny dla dorosłych przez internet i ucz się wygodnie i na luzie – na kanapie, na urlopie, na kocu w parku!

Angielski, niemiecki, francuski, hiszpański, rosyjski lub bardziej oryginalnie: niderlandzki, norweski, szwedzki, chiński, japoński.

CENNIK

Pamiętaj, że jeśli uczycie się „we dwójkę” nie dopłacasz! Całościowy koszt zajęć dzieli się na Was dwoje!

języki: angielski, niemiecki, hiszpański, francuski, rosyjski
 Polski lektorNative speaker
60 minut135 zł155 zł
Pakiet*: 10 x 60 minut130 zł145 zł
Pakiet*: 30 x 60 minut125 zł135 zł
język niderlandzki, norweski, szwedzki, chiński, japoński
 Polski lektorNative speaker
60 minut140 zł155 zł
Pakiet*: 10 x 60 minut135 zł150 zł

Uczymy od lat i wiemy jak to robić – tak więc zaufaj nam i zapisz się na indywidualny kurs językowy!

ZAPISZ SIĘ NA KURS

 

Nie znalazłeś języka, którego chciałbyś się uczyć? Dla nas to nie problem! Po prostu napisz do nas jaki język Cię interesuje, a my staniemy na głowie, żeby zorganizować taki kurs dla Ciebie!