angielski Kraków
Na jaki język masz ochotę w tym semestrze? Wpisz angielski Kraków w przeglądarce, wybierz everest i zapisz się na kurs językowy. Jeśli wolisz mamy w ofercie również kursy języka niemieckiego, francuskiego, hiszpańskiego, szwedzkiego, norweskiego, niderlandzkiego, chińskiego, japońskiego, rosyjskiego, portugalskiego lub czeskiego.
U nas możesz mieć je wszystkie…

Kursy konwersacyjne online dla dorosłych, Angielski biznesowy – Kraków – POCZĄTEK II SEMESTRU 2019/2020 – 24 LUTEGO 2020

Umiejętność posługiwania się językiem obcym jest najczęściej doceniana przez pracodawców. Na niektórych stanowiskach staje się natomiast wymogiem – należy przy tym dysponować dodatkową wiedzą w zakresie słownictwa branżowego. Angielski biznesowy nauczany na naszych kursach konwersacyjnych w Krakowie to doskonałe rozwiązanie w takim wypadku. Zapraszamy do skorzystania z oferty!

Na czym polegają kursy konwersacyjne języka angielskiego?

Opisywana forma zajęć polega przede wszystkim na aktywnym udziale uczestników w rozmowach z native speakerem. Celem jest osiągnięcie poziomu umożliwiającego samodzielne konstruowanie zrozumiałych dla odbiorcy wypowiedzi ustnych. Kurs konwersacyjny w takim języku jak angielski pozwala na przełamanie bariery komunikacyjnej i zwiększenie pewności siebie w międzynarodowych kontaktach biznesowych. Podejmowany materiał dotyczy wielu branżowych zagadnień, a także sposobów na przekazywanie informacji w sposób przejrzysty.

Jako sprawdzona szkoła językowa oferujemy indywidualne podejście do każdego klienta. Jeśli niezbędne jest zorganizowanie zajęć o wybranej tematyce, jesteśmy w stanie znaleźć satysfakcjonujące rozwiązanie, wprowadzając np. dodatkowe elementy kursu konwersacyjnego obejmującego angielski biznesowy. Prowadzimy naukę online, ale nasi młodzi i energiczni lektorzy mogą też przygotować ćwiczenia stacjonarne – te realizujemy w siedzibach firm klientów. W takiej formie usługi są dostępne przede wszystkim na terenie Krakowa i okolicznych miejscowości. Zainteresowanych współpracą zachęcamy do kontaktu.

 

Centrum językowe EVEREST

 

PAKIET DODATKOWY

W ramach pakietu dodatkowego dla wszystkich naszych studentów mamy do zaoferowania SEKRETARIAT INTERNETOWY. Jest to platforma online, na której każdy uczeń po zalogowaniu może sprawdzić dane grupy (kalendarz zajęć, frekwencję, wyniki testów) oraz uzyskać dostęp do dodatkowych materiałów publikowanych przez lektora.

Zależy nam, by nasi uczniowie mogli rozwijać się także indywidualnie, w zaciszu własnego domu. Z tego względu sekretariat internetowy umożliwia również korzystanie ze SŁÓWKOMATU – mechanizmu wspomagającego naszych studentów w powtarzaniu i utrwalaniu słownictwa nabywanego na zajęciach.

RABATY

100 zł zniżki za jednorazową wpłatę za cały rok (2 semestry)

100 zł zniżki dla osób kontynuujących naukę min. 4 semestry

50 zł zniżki dla rodzeństwa (jedna osoba) oraz osób kontynuujących naukę min. 2 semestry

50 zł zniżki dla studentów (ważna legitymacja studencka)

50 zł zniżki jeśli przyprowadzisz znajomego!

20% zniżki na podręczniki

They measured each guy on the Erection Hardness Score, Generic Levitra maintains the level of this enzyme making erection possible provided that arousal is present. A vast majority of online drugstores and pharmaceutical companies have professional and trustworthy customer support service.

ZNIŻKI NIE SUMUJĄ SIĘ

INFORMACJE O OPŁATACH

Istnieje możliwość opłaty za kurs w 2 ratach (do ceny kursu należy doliczyć kwotę 30 zł). Pierwsza rata powinna być wniesiona przed rozpoczęciem kursu, druga rata płatna jest do 30 listopada (I semestr) oraz 25 lutego (II semestr).
Opłata za podręczniki nie jest wliczona w cenę kursu.
Przed rozpoczęciem kursu, każdy uczestnik podpisuje umowę uczestnictwa w kursie językowym. Wzór umowy dostępny w szkole.
Wpłatę za kurs można dokonać gotówką w siedzibie szkoły lub przelewem na konto.

DANE DO PŁATNOŚCI:

Crédit Agricole, nr rachunku:

93 1940 1076 3074 7195 0000 0000

(w nazwie przelewu prosimy o podanie imienia i nazwiska studenta, za którego dokonywana jest wpłata)

ZAPISY

Na kurs językowy można zapisać się telefonicznie, mailowo bądź osobiście w siedzibie szkoły.

TEST ON-LINE

Placement test jest dostępny dla języków: angielskiego, niemieckiego, francuskiego, włoskiego, hiszpańskiego, rosyjskiego, szwedzkiego, norweskiego, niderlandzkiego oraz polskiego.
Bardzo prosimy o kontakt mailowy bądź telefoniczny po rozwiązaniu testu.

You must be logged in to post a comment.