tamara

LEKTOR JĘZYKA HISZPAŃSKIEGO

Absolwentka filologii hiszpańskiej i szkolenia dla nauczycieli (native speaker) w szkole International House w Barcelonie. Uważa, że w nauce języków nie ma granic wiekowych: jej najmłodszy uczeń to niespełna dwulatek, a najstarszy 70-latek. W wolnych chwilach uwielbia podróżować, a nauczanie języków to jak podróż bez wychodzenia z domu.

  phil

  LEKTOR JĘZ. ANGIELSKIEGO

  Pochodzę z Australii. Podczas zajęć staram się pomóc ludziom, aby poczuli się bardziej komfortowo i pewnie używali języka angielskiego w różnorodnych okolicznościach. Gramatyczna poprawność jest mniej istotna niż skuteczne porozumiewanie się, wyrażanie opinii czy idei poprzez bogaty zasób słów i wyrażeń.

   martyna

   LEKTOR JĘZ. NIEMIECKIEGO

   Absolwentka filologii germańskiej z językiem angielskim. Jeśli coś robi to zawsze na 100%. Zaraża entuzjazmem i zamiłowaniem do języka . Do szkoły wbiega z uśmiechem i ukochanymi skrzypcami, bo po godzinach gra jazz i słowiańską muzykę tradycyjną.

    kasia

    LEKTOR JĘZ. NIEMIECKIEGO

    Jej pasją jest język niemiecki. Uczenie sprawia jej przyjemność. Tzw. „wolny czas” spędza z przyjaciółmi w górach. Próbuje zmieniać świat na lepsze działając w Wawelskiej Kooperatywie Spożywczej. Często myśli o jedzeniu, lubi gotować i jeść.

     agnieszka

     LEKTOR JĘZ. ANGIELSKIEGO

     Rock’n’Rollowa absolwentka filologii angielskiej po 2-letniej przygodzie życia w Stanach Zjednoczonych. Na lekcjach wulkan pozytywnej energii. Przyszła gwiazda rocka! Marzenia: pogadanka z Ozzym Osbournem, popołudniowa kawa z Mickiem Jaggerem i odkrycie wszystkich tajemnic Nowego Orleanu!

      irina

      LEKTOR JĘZ. ROSYJSKIEGO

      Przyjechała do nas z Krasnojarska, studiowała filologię rosyjską w Rosji i choć kocha swoją Syberię całym sercem, życie i plany wiąże z Polską. Świetnie mówi po Polsku. Praca to jej sposób na utrzymanie kontaktu ze światem, jest zafascynowana różnorodnością poglądów, osobowości, zainteresowań swoich uczniów.

       xano

       LEKTOR JĘZ. HISZPAŃSKIEGO

       Absolwent filologii angielski z Kraju Basków, uczył hiszpański jako język obcych z Instytutem Cervantesem i UPV (University of the Basque Country). Pasjonatem języków, uwielbia gotować i jeść, niezależne kino, chodzić do górach. Kontakt z ludźmi jest dla niego ważny dlatego często organizuje spotkania po hiszpańsku w klubie. Największy sukces: Gadać po polsku.

        monika

        LEKTOR JĘZ. ANGIELSKIEGO

        Absolwentka filologii angielskiej. Dzieciaki ją kochają („ale to już koniec proszę Pani?”), dorośli podziwiają za zapał i profesjonalizm. Fanka Star Wars i Iron Mana, w przyszłości właścicielka gospodarstwa ekologicznego na południu Polski z całym żywym inwentarzem w tym stadem owiec na czele!

         marcin

         LEKTOR JĘZ. ANGIELSKIEGO

         Absolwent filologii angielskiej i amerykanistyki, nieustraszony pogromca niegrzecznych dzieci. Ceniony w środowisku biznesowym. Uczy z zaangażowaniem i pasją od lat, bo lubi. Miłośnik szwedzkich samochodów. Fascynują go niuanse II Wojny Światowej, walczy o prawa zwierząt, słucha (głośnej!) muzyki i uwielbia psy rasy Bullterrier.

          aneta

          LEKTOR JĘZ. ANGIELSKIEGO

          Zdolna absolwentka filologii angielskiej, energetyczna lektorka, świetny tłumacz. Ucząc odkrywa nietuzinkowe osobowości swoich studentów. Po pracy z pasją urządza wnętrza, czyta i sama tworzy. Uwielbia piątek 13-tego, to jej szczęśliwy dzień. Kiedyś będzie miała swój domek letniskowy w Toskanii.

           ania

           LEKTOR JĘZ. ANGIELSKIEGO

           Filolog angielski z tytułem mistrza w nauczaniu dzieci! Oczarowuje podejściem, zadziwia pomysłami, zaraża uśmiechem. Uwielbia cieszyć się grupowo. Dzieci kochają ją bezwarunkowo. Dumna opiekunka kilku kotów, w wolnym czasie pisze, czyta, ogląda filmy i marzy, że pewnego dnia nauczy się chodzić na obcasach.

            colm

            LEKTOR JĘZ. ANGIELSKIEGO

            Pochodzi z północnej Irlandii, przyjechał do Polski na wakacje i tak mu się spodobało, że już do Irlandii nie wrócił. Lubi uczyć, bo w ten sposób pomaga osiągać innym ich życiowe cele. Po pracy grywa ze swoim tatą w szachy przez Internet, z pasją uczy się polskiego, dla relaksu słucha bluesa i fascynuje się literaturą science-fiction.

             olivia

             LEKTOR JĘZ. francuskiego

             Porzuciła Paryż i przyjechała do Polski uczyć francuskiego. Nigdy nie żałowała podjętej decyzji. Języka uczy już najmłodszych, a niedawno odkryła, że uczenie dorosłych też sprawia jej niesamowitą frajdę. Kiedy tylko ma wolną chwilę, zakłada kask i wsiada na motocykl. Marzy, że kiedyś zwiedzi tak cały świat.

              hannah

              LEKTOR JĘZ. ANGIELSKIEGO

              Everestowa gwiazda, prosto z Portland, stan Oregon, USA. Idziemy o zakład, że nie znacie bardziej energetycznej lektorki. Uwielbia polską czekoladę, ale to tylko jeden z powodów jej pobytu w Polsce. W kuchni lepsza niż Nigella Lawson (autorski przepis na Hannah Banana Bread), po pracy śpiewa (wkrótce światowe tournée) i kończy pisać książkę. Już zamawiamy egzemplarz!

               kamil

               LEKTOR JĘZ. niemieckiego

               Absolwent filologii, z niemiecką precyzją i rodzimą fantazją uczy języka i mentalności naszych zachodnich sąsiadów. Profesjonalny i z poczuciem humoru. Po pracy realizuje się w roli ojca, dobrze mu idzie, ma już córkę, kupił mieszkanie i zasadził krzaki w ogródku. Marzy mu się podróż przez wszystkie stany USA.

                paulina

                LEKTOR JĘZ. ANGIELSKIEGO

                Godzinka zajęć z energetycznymi dzieciakami to jej sposób na przebudzenie. Na zajęciach wyciska z siebie 150% , ale to i tak nic w porównaniu z tym ile dostaje w zamian. Joga, rower, górskie wędrówki – nigdy się nie nudzi. Jej marzenie to dom z ogrodem i starym piecem kaflowym. A każdej zimy będzie uciekać do ciepłych krajów.

                 sławek

                 LEKTOR i tłumacz JĘZ. ANGIELSKIEGO

                 Najbardziej doświadczony lektor w naszym zespole, uczy już od 14 lat. Fenomenalny nauczyciel z szeroką wiedzą na temat środowiska biznesu. Miłośnik lotnictwa. Oficjalny tłumacz drużyny żużlowej w ekstralidze, w tym mistrza świata. Gdy złowi szczupaka (120 cm) pojedzie wreszcie w podróż po Nowej Zelandii.

                  monika

                  LEKTOR JĘZ. polskiego

                  Absolwentka filologii polskiej Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie. Pracę lektorki traktuje jako przygodę życia oraz wyzwanie – jedno z wielu jakie chce realizować w swoim zyciu. Z zamiłowania podróżniczka: oprócz Europy zwiedziła Maroko, Indonezję oraz Nepal, gdzie osobiście próbowała lokalnego piwa „Everest” Uwielbia zwierzęta – ma kota na punkcie … kotów.

                   dominika

                   LEKTOR JĘZYKA HISZPAŃSKIEGO

                   Na pytanie co najbardziej lubi w Hiszpanii bez namysłu odpowiada – pyszne jedzenie. Największe marzenie? – własna restauracja w hiszpańskim klimacie z dobrą muzyką (koniecznie na winylach). Ambicje? – zostać tłumaczem literatury hiszpańskiej. Słabości? zgodnie z zasadą „coś dla ciała i coś dla duszy” – książki Zadie Smith i buty (najlepiej do Manolo Blahnik’a). Dewiza? lepiej się śmiać, niż płakać, co skutecznie wprowadza w czyn.

                    emma

                    LEKTOR JĘZ. ANGIELSKIEGO

                    Everestowy żywioł, na zajęciach zaraża śmiechem i miłością do języka angielskiego. Jest native speakerem z Kanady, choć z polskimi korzeniami, dlatego pięknie mówi w naszym języku. 10-letnie doświadczenie w nauczaniu umożliwiło jej wypracowanie autorskiej, unikalnej i niezwykle skutecznej metody nauczania. Prowadzi zajęcia we wszystkich grupach wiekowych, na każdym poziomie zaawansowania, a słownictwo z branży biznesu, prawa czy medycyny to dla niej pestka.

                     olga

                     LEKTOR JĘZYKA HISZPAŃSKIEGO

                     Kreatywna absolwentka filologii hiszpańskiej. Uwielbia pracę nauczyciela! Kiedyś zamieszka w Urugwaju, w domu pełnym kudłatych psów, kwiatów, książek i butelek czerwonego wina. Będzie grywała Bacha i pracowała w fabryce słodyczy.

                      damian

                      LEKTOR JĘZYKA niemieckiego

                      Absolwent Uniwersytetu Śląskiego, kierunku filologia germańska z językiem szwedzkim. Mieszkał w Sztokholmie przez pół roku i zakochał się w tym mieście do tego stopnia, że na pewno jeszcze kiedyś tam wróci. Jest wymagającym, ceniącym jednojęzyczność zajęć lektorem. Robi wszystko, aby na zajęciach atmosfera sprzyjała nauce, ale też integracji. Uwielbia słuchać muzyki i śpiewać (nie tylko pod prysznicem).

                       marta

                       LEKTOR JĘZYKA niemieckiego

                       Niemiecki towarzyszył jej od dzieciństwa, po filologii germańskiej było już wiadomo, że nauczanie to jej życiowy cel. Wieczna optymistka!. Najlepiej pracuje jej się z dzieciakami i młodzieżą. Marzą jej się wakacje w Acapulco, ale plażowanie nad polskim morzem też daje radę. Fanka smerfów i psów rasy Basset.

                        ania

                        LEKTOR i tłumacz JĘZ. chorwackiego

                        Absolwentka filologii słowiańskiej o spec. filologia chorwacka, entuzjastyczna lektorka, tłumacz przysięgły. Zakochana w Chorwacji i ułańskiej fantazji jej mieszkańców. Kinomaniaczka ze słabością do filmów Woody’ego Allena. Marzy jej się wyprawa do Ameryki Płd. bo zgodnie z rodzinną legendą płynie w niej inkaska krew.

                         marta

                         LEKTOR JĘZ. francuskiego i portugalskiego

                         Pochodzi z Warmii, mieszka w Krakowie. Studiowała filologię romańską i portugalską, ale pewnie zaraz nas zaskoczy płynnym niderlandzkim i chorwackim. Fantastyczna lektorka, zawsze z klasą, absolutnie zaangażowana. Po pracy ogląda francuskie filmy, popija zielone portugalskie wino i planuje podróż do Nowej Zelandii.

                          patrycja

                          LEKTOR JĘZYKA włoskiego

                          Absolwentka filologii włoskiej, pomysłowa lektorka. Jej lekcje to słuchanie włoskiej muzyki, czytanie materiałów prasowych i dużo śmiechu – musi być wesoło i z energią, jak we Włoszech! Kiedyś zwiedzi Japonię a potem zamieszka w Jesolo, koło Wenecji. Gdyby nie była lektorem, na pewno projektowałaby męskie ubrania.

                           dawid

                           LEKTOR JĘZ. niemieckiego

                           Absolwent filologii germańskiej UJ, lubiący rozwijać skrzydła językowe swoje i innych. Każdy język obcy to dla niego nowa twarz i osobowość. Za sobą ma studia i pracę w Niemczech. Zajmuje się także tłumaczeniem i rozmyśla nad kolejnym językiem, którego zacznie się uczyć.

                            karolina

                            LEKTOR JĘZ. polskiego i ukraińskiego

                            Nauczycielka z pasją, niekończącym się zapasem energii oraz poczucia humoru. Najbardziej na świecie kocha…uczyć, więc na lekcjach daje z siebie wszystko! Prócz tego, ma niezliczoną ilość nałogów, choćby: czekoladę, literaturę (którą w wolnych chwilach tłumaczy), śpiewanie pod prysznicem, zwiedzanie muzeów i podróże na wschód („Tam przecież musi być jakaś cywilizacja!”). Bliska jej sercu jest Ukraina – wolontariacko pomaga w organizacjach i przedsięwzięciach z nią związanych.

                             Agnieszka

                             LEKTOR JĘZ. angielskiego

                             Absolwentka filologii angielskiej, wielbicielka science fiction i zwierzaków. Uczenie angielskiego to dla niej okazja do podzielenia się z innymi pięknem tego wspaniałego języka. Zwolenniczka teorii o wyższości Krakowa nad innymi miastami świata. W przyszłości planuje zostać superbohaterką.

                              joasia

                              LEKTOR JĘZYKA angielskiego

                              Miłośniczka podróży i wszelkich odmian tańca. W 13 letniej karierze w zespole ludowym zwiedziła Europę i część Azji. W wolnym czasie odkrywa ukochane Włochy. Lubiana i doceniania przez uczniów, z każdym odnajdzie wspólny język. Już od najmłodszych lat chciała być nauczycielką i tak też zostało! Z nieskrywaną radością rozpoczyna swoje zajęcia, przekonując innych, że „chcieć, to móc, a marzenia są po to, aby je realizować”.

                               kasia

                               LEKTOR JĘZ. angielskiego i polskiego dla obcokrajowców

                               Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego kierunku literatura angielska. Miłośniczka powieści postkolonialnej i modernistycznej. Śladem swojego ulubionego pisarza G.G. Márqueza wylądowała w Kolumbii, gdzie uczyła dzieci angielskiego. W wolnych chwilach zwiedza świat, gotuje i spędza czas z przyjaciółmi. Gdyby nie była lektorem pewnie byłaby społeczną aktywistką lub jurorem Nagrody Bookera.

                                kasia

                                LEKTOR JĘZ. angielskiego polskiego dla obcokrajowców

                                 Gabriela

                                 LEKTOR JĘZ. hiszpańskiego

                                 Absolwentka filologii hiszpańskiej Uniwesytetu Jagiellonskiego. Zawsze stara się stworzyć przyjemną i przyjazną atmosferę podczas lekcji i dostosować sposób nauczania do indywidulanych cech ucznia. Ceni dobry film i dobrą książkę. Relaksuję ją gotowanie (i jedzenie). Kiedyś poprowadzi z przyjaciółką kawiarnię, gdzie nie zabraknie też hiszpańskich przysmaków. UCZY BO LUBI 🙂

                                  agnes

                                  LEKTOR JĘZYKA angielskiego

                                  Absolwentka filologii angielskiej Uniwersytetu Jagiellońskiego, specjalizacja literaturoznawcza. Angielskiego uczę od lat i zawsze wiedziałam, że nie ma innej pracy, która dawałaby mi większe poczucie samorealizacji. Jestem żywym dowodem na to, że w życiu warto kierować się pasją i chętnie zarażam tym swoich uczniów. Miłośniczka psychologii, filozofii oraz znajdywania szczęścia w życiu codziennym… oraz w Tatrach!

                                   basia

                                   LEKTOR JĘZ. angielskiego

                                   Absolwentka filologii angielskiej w Płocku. Angielskiego uczyła się od zawsze, żeby móc swobodnie podróżować. Komunikatywna, sumienna, z poczuciem humoru. Lubi deszcz, mrok ( co zawdzięcza półtorarocznej przygodzie z Belfastem, do którego uwielbia wracać) pick-upy i prerie Arizony. Marzy o nauce hiszpańskiego z Dannym Trejo.
                                   Ulubiony bohater Marvela: Storm

                                    kasia

                                    LEKTOR JĘZ. angielskiego niemieckiego

                                    Ukończyła nauczycielskie kolegium językowe oraz translatorykę. Jednak to dłuższy pobyt w Niemczech nauczyły ją prawdziwego życiowego języka. Od lat przekazuje tę wiedzę motywując i zarażając pasją wszystkich, których spotyka na swojej lektorskiej drodze. Bo najważniejsza na zajęciach jest dobra atmosfera. Prywatnie jest mamą fajnego nastolatka, który wprowadził ją do świata StarWars. Pasjonuje ją biobudownictwo, permakultura, kwiaty, muzyka oraz dobra zdrowa kuchnia.

                                     Z produktu nie powinny korzystać jedynie te osoby, został on w specjalistycznych warunkach laboratoryjnych dostosowany aptekaspecjalistyczna do specyfiki kobiecego ciała. Że konieczne będzie zmniejszenie do najmniejszej porcji, który nie tylko pozwala na wytrysk do tyłu, u nas Sildenafil 20 mg Kamagra + 60 mg dapoksetyna kupisz najtaniej.

                                     You must be logged in to post a comment.